top of page

HAKKIMIZDA

1974 yılından bu yana; yılların verdiği tecrübe ile ekip çalışmasını birleştiren firmamız; hızlı, ergonomik ve ekonomik çözümleri ile kısa sürede sektörün zirvesindeki yerine ulaşmıştır.
Sistem Monoray farklı iş kolları olan; Çelik konstrüksiyon sistemleri, çelik yapı imalatı, makina imalat-bakım-revizyon,et monoray sistemi, kompozit cephe sistemleri, konveyör boya tesisi, fuar standı proje ve uygulamaları gibi çeşitli alanlarda  faaliyetlerini sürdürmekte olup; yapı sektörünün en önemli kollarından biri olan prefabrik villa sistemi imalatınıda proje ve uygulama alanına dahil etmiştir.  Kuruluşundan bu yana gerek yurtiçi gerekse yurtdışında  bahsi geçen alanlarda hatrı sayılır şirketlere hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Sektörün nabzını tutan, öncü kuruluş Sistem Monoray sürekli kendini yenileyen bir çizgi izlemiş, yaptığı her yeni tesiste gelişen teknolojiyle birlikte, sektörün sorunlarını çözmek adına birçok katkıda bulunmuştur.  Bu alanlar  için gerekli olan tüm proje ve ekipmanların imalatı ve montajı da firmamız bünyesinde birbiri ile koordineli bir şekilde hazırlanıp ilgili tesislerde imalatı yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Sistem Monoray olarak; alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çevre bilincini bünyesinde pekiştirilmiş kalite ve üstün hizmet anlayışıyla fark yaratan, proje ve uygulama alanında, sürekli iyileştirme politikalarıyla özdeşleşen kalite yönetimi, deneyimli personeli ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile, ilk akla gelen ve tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi, kalite anlayışımızdan ödün vermeden ve her seferinde insan, çevre ve doğanın yaşam düzenine katkıda bulunarak, alanında ürün kalitesini arttırıcı maliyet düşürücü hızlı çözümler sunmak.

CONTACT

Ürün güvenilirliği, müşteri memnuniyeti, devamlı kalite anlayışı, yenilikçi olma, dürüst olma, yasal çalışma, çevreye ve topluma katkıda bulunma. Yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği Sistem Monoray’ın temel değerleridir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

COPYRIGHT © 2022 SİSTEM MONORAY TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

bottom of page